Dit is de definitieve route :
Phoenix (A+M) - Tucson (B) - Sedona (C) - Grand Canyon (D) - Page (E) - Zion NP (F) - Bryce Canyon NP (G) - Torrey (H) - Moab (I) - Monument Valley (J) - Chinle (K) - Holbrook (L) - Phoenix (A+M)
(OPMERKING: op dag 11 gingen wij naar Lees Ferry nog via de gewone US89
maar na een landslide is deze weg afgesloten en nu moet je omrijden via de US89T)
(OPMERKING: op dag 11 gingen wij naar Lees Ferry nog via de gewone US89
Update 04.2015: de weg is terug hersteld, er zijn geen omleidingen meer op deze route
Link voor routebeschrijving
We vertrokken op 8 juli en waren terug op 30 juli 2012.
- Dag 1 : Brussel - Newark - Phoenix : hotel BW Plus InnSuites Phoenix Hotel
- Dag 2 : Phoenix - Tucson (250 km) : hotel BW Plus InnSuites Tucson Foothills
- Dag 3 : Tucson (100 km)
- Dag 4 : Tucson (115 km)
- Dag 5 : Tucson - Tombstone - Tucson (260 km)
- Dag 6 : Tucson - Sedona (390 km) : hotel BW Plus Arroyo Roble Hotel and Creekside Villas
- Dag 7 : Sedona - Grand Canyon (210 km) : hotel Bright Angel Lodge & Cabins
- Dag 8 : Grand Canyon
- Dag 9 : Grand Canyon
- Dag 10 : Grand Canyon - Page (250 km) : hotel Quality Inn at Lake Powell
- Dag 11 : Page (140 km)
- Dag 12 : Page - Zion NP (190 km) : hotel Zion Lodge
- Dag 13 : Zion NP - Bryce Canyon NP (135 km) : hotel BW Plus Ruby’s Inn
- Dag 14 : Bryce Canyon - Torrey (178 km) : hotel BW Capitol Reef Resort
- Dag 15 : Torrey - Moab (360 km) : hotel BW Plus Canyonlands Inn
- Dag 16 : Moab (220 km)
- Dag 17 : Moab - Monument Valley (235 km) : hotel Goulding’s Lodge
- Dag 18 : Monument Valley - Chinle (260 km) : hotel BW Canyon de Chelly Inn
- Dag 19 : Chinle - Holbrook (330 km) : hotel Wigwam Motel
- Dag 20 : Holbrook - Phoenix (390 km) : hotel BW Plus InnSuites Phoenix Hotel
- Dag 21 : Phoenix (328 km)
- Dag 22 : Phoenix - Washington Dulles
- Dag 23 : Brussel